Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / Jak wymienić tusz w drukarce hp? Sprawdzone metody

Jak wymienić tusz w drukarce hp? Sprawdzone metody

Wiele osób nie znosi wymieniać tuszu w drukarce. Uważają oni, że jest to zajęcie czasochłonne, przy którym w dodatku można się pobrudzić. Tak naprawdę czynność ta nie jest skomplikowana. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Jak wymienić tusz w drukarce hp? Co zrobić, by czynność ta przebiegała szybko i sprawnie? Oto kilka sprawdzonych metod, które ułatwią ci wykonanie tego zadania. Powodzenia!

 

Wymień tusz w odpowiednim momencie

 

Jak wymienić tusz w drukarce hp? Czy istnieją na to jakieś sprawdzone sposoby? Najważniejsze jest to, żeby nie przegapić momentu wymiany tuszu. Z tego powodu warto regularnie sprawdzać jego poziom oraz czytać z uwagą komunikaty pojawiające się na ekranie komputera. Wkłady wymieniaj gdy jest w nich mało tuszu lub gdy są już puste. Pamiętaj, by robić to regularnie. W przeciwnym razie możesz doprowadzić do awarii drukarki. Kiedy już będziesz pewien, że należy wymienić tusz, wykonaj wszystkie poniższe kroki.

 

Przygotuj i wyjmij wkład atramentowy

 

Szukasz sposobu jak wymienić tusz w drukarce hp? Wyjmij nowe pojemniki z pudełka. Weź pierwsze pudełeczko, chwyć je za czarną część, a następnie ostrożnie zerwij taśmę ochronną pociągając za wypustkę. Włącz urządzenie i otwórz pokrywę pod którą znajdują się tusze atramentowe. Pojemniki z tuszami powinny się wysunąć. Wyjmij zużyty pojemnik z gniazda. Wsuń i dociśnij pojemnik z nowym tuszem. Na koniec zamknij pokrywę drukarki.

 

Wyrównaj wkład atramentowy

 

Jak wymienić tusz w drukarce hp? Po zamknięciu pokrywy, urządzenie powinno automatycznie wyrównać tusz oraz wydrukować stronę testową. Wejdź w ustawienia, a następnie znajdź kategorię przybornik drukarki. Kliknij w kartę obsługa urządzenia i naciśnij przycisk wyrównaj wkłady atramentowe. Strona testowa powinna zostać wydrukowana.

 

Kupuj tusz w sprawdzonych miejscach

 

Wiesz już jak wymienić tusz w drukarce hp. Równie ważna jak prawidłowe wykładanie i wkładanie pojemników jest miejsce, w którym je kupujesz. Nie warto wydawać pieniędzy na akcesoria po okazyjnej cenie na różnych stronach internetowych. Nigdy nie wiesz skąd pochodzą te produkty ani jaka jest ich jakość. Weź pod uwagę to, że źle dobrany tusz może uszkodzić drukarkę. W takim przypadku nie zawsze możliwa jest jej naprawa, co może się wiązać ze znacznym wydatkiem na zakup nowego urządzenia. Z tego powodu warto zaopatrywać się w sprawdzonych sklepach, które obsługują biura oraz firmy. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości tusze.


Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.