Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

CIENKOPISY W ZESTAWIE

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowaną gamę cienkopisów dostępnych w zestawie. Są to artykuły piśmiennicze szczególnie przydatne projektantom, grafikom i artystom. Specjalne rozwiązania umożliwiają zachowanie bardzo dużej precyzji podczas nanoszenia linii, oznaczeń czy pogrubiania konturów. W tej kategorii dostępne są zestawy opracowane przez najlepszych producentów takich jak Faber-Castell, Stabilo czy Staedler w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy komplet zawiera cienkopisy o różnych grubościach końcówki lub wypełnione tuszem o innym kolorze niż czarny - część z oferowanych produktów przeznaczona jest przede wszystkim na stół kreślarski, część zaś sprawdza się podczas tworzenia barwnych grafik, diagramów i wykresów.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
CIENKOPIS GRAND GR-280 (12)
CIENKOPIS RYSTOR RC-04 12 KOLORÓW
CIENKOPIS RYSTOR RC-04 25 KOLORÓW
CIENKOPIS RYSTOR RC-04 4 KOLORY
CIENKOPIS RYSTOR RC-04 6 KOLORÓW
CIENKOPIS STABILO POINT 88 15 KOLORÓW
CIENKOPIS STABILO POINT 88 MIX 10 KOL. W OP.
CIENKOPIS STABILO POINT 88 MIX 20 KOL. W PIÓRNIKU
CIENKOPIS STABILO POINT 88 MIX 6 KOL. W OP.
CIENKOPISY STABILO POINT 88 25 KOLORÓW
CIENKOPISY STABILO POINT 88 6 KOLORÓW NEON
CIENKOPISY STABILO POINT 88 8 KOLORÓW PASTEL
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.