Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / PAPIERY BIUROWE / PAPIER KANCELARYJNY

PAPIER KANCELARYJNY

Dostępny w formacie A3 papier kancelaryjny w linie przyda się w każdym biurze. Jest pakowany po 100 arkuszy. Świetnie nadaje się do sporządzania notatek, a także do tworzenia pism oraz zapisywania ważnych informacji. Można wykorzystać go również do korespondencji z kontrahentami, choć jest stopniowo wypierany przez papier drukowany. Na arkuszach kancelaryjnych pisze się podania i akty urzędowe, a liniatura ułatwia czytelne oraz schludne kaligrafowanie. Wybierając produkt do swojego biura, warto zadbać o jego najwyższą jakość. Liczy się przede wszystkim grubość i faktura arkuszy – należy sprawdzić, czy nie są one zbyt cienkie i, co za tym idzie, zbyt przezroczyste. W ofercie naszej hurtowni papierniczej znajdziesz papier kancelaryjny w formacie A3 firmy Inter-Druk, który możesz zamówić w atrakcyjnej cenie.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
PAPIER KANCELARYJNY TOP 2000 COLORS A3/100K KRATKA
PAPIER KANCELARYJNY TOP 2000 COLORS A3/100K LINIA
PAPIER KANCELARYJNY A3 # 100 ARKUSZY
PAPIER KANCELARYJNY A3 = 100 ARKUSZY
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.