Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

SAMOKOPIUJĄCE

W punktach usługowych, sklepach, lokalach gastronomicznych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność i potrzeba korzystania z kas fiskalnych bądź terminali płatniczych, doskonale sprawdzą się rolki samokopiujące do drukarek z naszej oferty. W sprzedaży mamy szeroką gamę produktów marki Emerson dostępnych w różnych średnicach i długościach. Do produkcji proponowanych rolek samokopiujących wykorzystano wysokogatunkowy papier. Pierwszorzędne parametry techniczne potwierdza 5-letnia gwarancja producencka na zdolność do kopiowania oraz 25-letnia na trwałość kopii. Asortyment obejmuje także wyroby, z których korzysta się w drukarkach bez taśmy barwiącej. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do konsultacji z personelem sklepu.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.100
Na podstawie: 102 ocen
ROLKI SAMOKOPIUJĄCE EMERSON 114mm X 20m
ROLKI SAMOKOPIUJĄCE EMERSON 44mm X 20m
ROLKI SAMOKOPIUJĄCE EMERSON 57mm X 20m
ROLKI SAMOKOPIUJĄCE EMERSON 76mm X 20m
ROLKI SAMOKOPIUJĄCE EMERSON 76mm X 25m
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.