Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

OFFSETOWE

Kasy, bankomaty, plotery - wszędzie tam sprawdzą się offsetowe rolki do drukarek marki Emerson, które w świetnych cenach można nabyć w sklepie Fairbee. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanego papieru. Biały, bezdrzewny i bezpyłowy materiał wykorzystany podczas produkcji rolek offsetowych z naszej oferty gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę nawet w przypadku najbardziej wymagających urządzeń. W dystrybucji mamy wyroby o różnych średnicach i długością, co rozwiązuje ewentualne problemy z kompatybilnością. Wszystkie uzyskane wydruki cechują się wieloletnią trwałością oraz czytelnością, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w kontekście wszelkiego rodzaju pokwitowań.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.99
Na podstawie: 101 ocen
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 57mm X 30m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 114mm X 30m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 38mm X 60m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 57mm X 25m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 57mm X 40m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 69mm/25m (10)
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 69mm/30m (10)
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 76mm X 25m
ROLKI OFFSETOWE EMERSON 76mm X 30m
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.