Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / Dostawa


INFORMACJE O DOSTAWIE I KOSZTACH

STANDARDOWA DOSTAWA KURIEREM za 7zł netto
(przesyłka standardowa do 30 kg)
DOSTAWA ZA POBRANIEM TYLKO 9zł netto 

Twój czas jest dla nas cenny. W związku z tym, jednym z najważniejszych zadań jakie sobie  stawiamy jest dostarczenie produktów, które zamówiłeś w możliwie najszybszym czasie. Począwszy od osoby przyjmującej Twoje zamówienie, aż do kierowcy, który dostarcza zamówione przez Ciebie produkty, wszyscy w firmie Fairbee robią wszystko, abyś we właściwej chwili i we właściwym miejscu otrzymał właśnie ten towar, którego potrzebujesz. Możesz być pewien, iż zamówienie przez Ciebie złożone zostanie dostarczone kompletne i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim własnym projektom.

  • Zapewniamy dostawę w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski.
  • W naszej ofercie jest kilka rodzajów produktów, które nie są dostępne w ciągu 24 godzin (przede wszystkim produkty na specjalne zamówienie – odpowiednio oznaczone w sklepie i produkty oznaczone statusem Niedostępny).
  • Dostawa jest bezpłatna dla zamówień o wartości powyżej 249 zł brutto, a dla zamówień o mniejszej wartości opłata za dostawę wynosi 7 zł netto. Dostawy niestandardowe (paczki powyżej 30kg. oraz o niestandardowych rozmiarch) będą wyceniane indywidualnie, a klient przed realizacją zamówienia, otrzyma informacje o kosztach związanych z przesyłką do zaakceptowania

Zamówienie nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia. 24 godzinny czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz. 16.00 w dni powszednie.


Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.