Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

BLOKI

Bloki biurowe – niezbędne w codziennej pracy i w szkole 

Papier to nieodłączny element codziennych prac biurowych. Z tego względu wszędzie, gdzie korzysta się z odręcznych notatek, obliczeń czy rysunków doskonale sprawdzą się bloki biurowe. Dzięki nim wszystkie zapiski będą zawsze pod ręką, a pojedyncze kartki nie zgubią się w biurkowym bałaganie. Bloki biurowe dostępne są w zróżnicowanych formatach, dzięki czemu niemal każdy znajdzie wśród nich propozycję dostosowaną do swoich potrzeb. 


Nawet 100 kartek do wygodnych notatek!

Szukasz wygodnego notatnika do pracy, biura czy szkoły? Przedstawiamy ofertę bloków biurowych, które znakomicie sprawdzą się w tej roli! Znajdziesz wśród nich zarówno propozycje z „czystymi”, białymi kartkami, jak i bloki w kratkę, idealne do obliczeń i precyzyjnych szkiców. Proponujemy Ci popularne formaty – od małego A7, po pokaźne A4. Ponadto, polecamy bloki z praktyczną perforacją, która ułatwia wyrywanie kartek. Poszczególne produkty różnią się stylistyką okładek i gramaturą papieru, dzięki czemu bez problemu znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Zobacz nasze propozycje i przekonaj się, że blok to idealny towarzysz rozmaitych projektów!


gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
BLOK BIUROWY BANTEX BUDGET A4/100K KRATKA
BLOK BIUROWY BANTEX BUDGET A5/100K KRATKA
BLOK NOTATNIKOWY BANTEX BUDGET A5/50K KRATKA
BLOK TECHNICZNY A4 10 KARTEK
BLOK BIUROWY A4 100 KARTEK KRATKA OFFICE PRODUCTS
BLOK BIUROWY A4 50 KARTEK KRATKA OFFICE PRODUCTS
BLOK BIUROWY A4 KRATKA 50 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BLOK BIUROWY A5 100 KARTEK KRATKA OFFICE PRODUCTS
BLOK BIUROWY A5 50 KARTEK KRATKA OFFICE PRODUCTS
BLOK BIUROWY A5 KRATKA 100 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BLOK BIUROWY A5 KRATKA 50 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BLOK BIUROWY A6 KRATKA 100 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.