Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A5

Poręczny rozmiar i praktyczna funkcjonalność - oferujemy kołonotatniki w formacie A5, które świetnie sprawdzają się przy tworzeniu własnoręcznych notatek oraz ich uporządkowanym przechowywaniu. W kołonotatniku wszystkie arkusze mają specjalną perforację oraz dziurkowanie, dzięki czemu po zapisaniu potrzebnych treści można je wyrwać, a następnie umieścić w skoroszycie czy segregatorze. Warto podkreślić, że nie trzeba do tego celu wykorzystywać foliowych koszulek czy innych artykułów biurowych. Co ważne, nawet po usunięciu kilkudziesięciu kartek korzystanie z opisywanych notatników jest bardzo komfortowe. Format A5 bez problemu mieści się w mniejszej torbie oraz w szerokiej kieszeni, np. od płaszcza, co pozwala na tworzenie zapisków praktycznie w każdych warunkach.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 6 ocen
KOŁONOTATNIK A5 80 KARTEK KRATKA OFFICE PRODUCTS
KOŁONOTATNIK A5 LINIA 80 KARTEK Q-CONNECT
KOŁONOTATNIK B5 GRAND ZE SPIRALĄ 160 K.
KOŁONOTATNIK LEITZ COSY B5/80K KRATKA
KOŁONOTATNIK LEITZ EXECUTIVE A5/80K KRATKA
KOŁONOTATNIK LEITZ EXECUTIVE A5/80K LINIA
KOŁONOTATNIK LEITZ EXECUTIVE A5/80K LINIA
KOŁONOTATNIK LEITZ OFFICE A5/90K KRATKA
KOŁONOTATNIK LEITZ OFFICE A5/90K KRATKA
KOŁONOTATNIK LEITZ OFFICE A5/90K LINIA
KOŁONOTATNIK LEITZ OFFICE A5/90K LINIA
KOŁONOTATNIK LEITZ WOW A5/80K KRATKA
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.