Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A6

Kompaktowe i funkcjonalne notatniki w formacie A6 to rozwiązanie, które dobrze sprawdza się w wielu zastosowaniach. Oprawiony notatnik z uchwytem na długopis bądź ołówek, ozdobnym zamknięciem oraz zintegrowaną kieszenią, dzięki niewielkim rozmiarom (format A6 to jedyne 148 x 105 mm), pozwala na wygodne notowanie w każdej chwili i miejscu. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą zapomnieć o żadnym pomyśle czy istotnej informacji. Z kolei funkcjonalność notatników samokopiujących jest bardzo przydatna w biurach oraz innych miejscach pracy, gdzie trzeba tworzyć pisemne notatki o tej samej treści i przekazać je kilku osobom lub wystawiać własnoręczne pokwitowania. Zdolność kopiowania w tym kontekście to niezawodny sposób na dużą oszczędność czasu.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 9 ocen
NOTATNIK OXFORD FLORAL A6/80K LINIA MIX KOLORÓW
NOTES MOLESKINE Classic M, 11,5x18 cm, gładki, twarda oprawa, 208 stron
NOTES MOLESKINE Classic M, 11,5x18 cm, w kratkę, twarda oprawa, 208 stron,
NOTATNIK GRAND A6/80K KRATKA
NOTATNIK GRAND A6/80K LINIA
NOTATNIK LEITZ STYLE A6/80K KRATKA
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.