Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A5

Szukasz podręcznego notatnika? Postaw na format A5!

Choć w dzisiejszych czasach coraz więcej zapisków przenosi się do urządzeń elektronicznych, to podręczny notatnik wciąż jest niezastąpionym towarzyszem codziennej pracy! Ten analogowy system gromadzenia zapisków doskonale sprawdzi się w utrwalaniu ulotnych myśli. Jest także nieoceniony wszędzie tam, gdzie korzystanie z elektroniki jest zwyczajnie niewygodne. Rozwiązaniem, które znakomicie pełni funkcję podręcznego notatnika, jest np. niewielki brulion w formacie A5. 


Notatnik w formacie A5 – najważniejsze zapiski zawsze pod ręką

Jeśli szukasz wygodnego rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w gromadzeniu codziennych zapisków, to nasze notatniki w formacie A5 powinny sprostać Twoim oczekiwaniom! W ofercie czekają na Ciebie między innymi stylowo oprawione bruliony, wyposażone w praktyczne zakładki i bloczki indeksów do zaznaczania ważnych treści. Proponujemy Ci również rozwiązania ze specjalnie zaprojektowanymi liniami, które nie męczą wzroku. Ofertę uzupełniają także praktyczne notatniki samokopiujące, dostępne w wariancie gładkim lub w kratkę. Zobacz naszą kolekcję i wybierz idealny notatnik dla siebie!


gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 9 ocen
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 LINIE 80 KARTEK SZARY
NOTATNIK LEITZ COMPLETE LINIE A5 80 KARTEK
NOTATNIK LEITZ STYLE A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK LEITZ STYLE A5/80K KRATKA
NOTATNIK SAMOKOPIUJĄCY A5 GŁADKI
NOTATNIK LEITZ COMPLETE KRATKA A5 80 KARTEK - KRATKA
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.