Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A5

Szukasz podręcznego notatnika? Postaw na format A5!

Choć w dzisiejszych czasach coraz więcej zapisków przenosi się do urządzeń elektronicznych, to podręczny notatnik wciąż jest niezastąpionym towarzyszem codziennej pracy! Ten analogowy system gromadzenia zapisków doskonale sprawdzi się w utrwalaniu ulotnych myśli. Jest także nieoceniony wszędzie tam, gdzie korzystanie z elektroniki jest zwyczajnie niewygodne. Rozwiązaniem, które znakomicie pełni funkcję podręcznego notatnika, jest np. niewielki brulion w formacie A5. 


Notatnik w formacie A5 – najważniejsze zapiski zawsze pod ręką

Jeśli szukasz wygodnego rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w gromadzeniu codziennych zapisków, to nasze notatniki w formacie A5 powinny sprostać Twoim oczekiwaniom! W ofercie czekają na Ciebie między innymi stylowo oprawione bruliony, wyposażone w praktyczne zakładki i bloczki indeksów do zaznaczania ważnych treści. Proponujemy Ci również rozwiązania ze specjalnie zaprojektowanymi liniami, które nie męczą wzroku. Ofertę uzupełniają także praktyczne notatniki samokopiujące, dostępne w wariancie gładkim lub w kratkę. Zobacz naszą kolekcję i wybierz idealny notatnik dla siebie!


gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 9 ocen
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK AVERY NOTIZIO A5 LINIE 80 KARTEK SZARY
NOTATNIK LEITZ COMPLETE KRATKA A5 80 KARTEK - KRATKA
NOTATNIK LEITZ COMPLETE LINIE A5 80 KARTEK
NOTATNIK LEITZ STYLE A5 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK LEITZ STYLE A5/80K KRATKA
NOTATNIK SAMOKOPIUJĄCY A5 GŁADKI
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2023 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.