Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A4

Produkty z tej kategorii przeznaczone są do własnoręcznego zapisywania dużych ilości informacji. Notatniki w formacie A4 preferowane są przede wszystkim przez uczniów i studentów - jest to odpowiedni format, by wszystkie wspólne dla danego zagadnienia treści umieścić na jednej stronie w estetyczny sposób. Takie produkty sprawdzają się ponadto w trakcie konferencji branżowych czy spotkań zespołów pracujących nad danym projektem. Z kolei z notatników samokopiujących warto skorzystać, gdy istnieje potrzeba ręcznego sporządzenia notatek. Zapiski można przekazać możliwie jak najszybciej, w niezmienionej formie innym osobom. Gwarantujemy, że wszystkie produkty z naszego sklepu są funkcjonalne i wykonane z wysokogatunkowych materiałów.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 9 ocen
NOTES MOLESKINE Classic XL, 19x25cm, w linie, miękka oprawa, 192 strony,
NOTATNIK LEITZ WOW A4 KRATKA 80 KARTEK
NOTATNIK SAMOKOPIUJĄCY A4 GŁADKI
NOTATNIK SAMOKOPIUJĄCY A4 KRATKA
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.