Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / Regulamin "Gwarancja najniższej ceny"


§1 

1.  Niniejszy Regulamin został wydany na podstawie decyzji zarządu Fairbee sp. z o.o (w skrócie FAIRBEE) z siedzibą w Warszawie i określa zasady zobowiązania do zwrotu na rzecz klienta, różnicy pomiędzy ceną zapłaconą na rzecz Fairbee Sp. z o.o. a oferowaną niższą ceną w innym sklepie internetowym

2.  Niniejsze zobowiązanie nosi nazwę „GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY” (w skrócie GNC) i jest dedykowane klientom sklepu internetowego www.fairbee.pl.

a)  Klientem w rozumieniu Regulaminu jest osoba fizyczna lub osoba prawna, która dokonała pełnej operacji handlowej opisanej w §2 pkt 1

3.  Zobowiązanie GNC wchodzi w życie z dniem 01.07.2017r


§2 warunki udziału

1.  Do udziału w zobowiązaniu są upoważnieni klienci, którzy:

a.  zamówili produkt znajdujący się w asortymencie sklepu internetowego www.fairbee.pl,

b.  dokonali pełnej i terminowej płatności za zakupione produkty na podstawie faktury wystawionej przez FAIRBEE.

c.  odebrali przesyłkę kurierską z zamówionymi produktami.

d.  w terminie 7 dni od daty zakupu, prześlą mailowo, na adres biuro@fairbee.pl, wniosek o zwrot związany ze znalezieniem identycznego produktu (o identycznym numerze katalogowym producenta lub/i identycznym kodzie EAN) w innym detalicznym sklepie internetowym prowadzącym działalność na terenie Polski i umożliwiający swobodny zakup.(produkt musi być aktualny i dostępny w sprzedaży dla każdego klienta).

e.  Wniosek musi zawierać:

2.  Kompletny wniosek upoważniający do zwrotu musi zawierać: 

 • Numer dokumentu zakupu wystawionego przez FAIRBEE (faktura / paragon) konkretnego produktu,
 • Wyszczególnienie produktu z dokumentu zakupu, którego dotyczyć ma „Gwarancja najniższej ceny”,
 • Link do produktu znajdującego się w ofercie innego sklepu internetowego spełniającego zapisy Regulaminu, który ma być uwzględniony w ramach gwarancji,

3.  Zobowiązanie GNC nie dotyczy:

 • cen oferowanych przez sprzedawców prowadzących działalność za pośrednictwem platform aukcyjno - sprzedażowych takich jak Allegro oraz porównywarek cenowych takich jak Ceneo, Nakout, Skąpiec.
 • producentów towarów i hurtowników,
 • produktów na zamówienie, niedostępnych w dostawie 24h
 • wyprzedaży, końcówek serii, promocji, wynikających z likwidacji sklepu.

4.  Zwrot różnicy w cenie następuje w formie kodu promocyjnego do wykorzystania przy następnych zakupach na Fairbee.pl w terminie 60 dni, o wartości wykazanej różnicy w cenie netto między produktem zakupionym na FAIBEE.pl a identycznym (patrz § 2, puntk 1, ustęp d) produktem w innym sklepie internetowym działającym na terenie Polski.

5.  Zobowiązanie GNC dotyczy całego asortymentu znajdującego się na sklepie internetowym FAIRBEE.pl

6.  Zwrot różnicy w cenie następuje na podstawie wniosku przesłanego przez klienta drogą elektroniczną na adres maila:biuro@fairbee.pl i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klienta przez dział obsługi klienta FAIRBEE. FAIRBEE w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania kompletnych informacji rozpatrzy wniosek i dokona zwrotu różnicy w cenie netto.


§3 warunki ogólne

1.  Treść Regulaminu podaje się do wiadomości Klientów i Pracowników FAIRBEE.

2.  Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie bez konieczności informowania o tym klientów.

3.  GNC wraz z Regulaminem wchodzi w życie z dniem 01.07.2017r i w dowolnym momencie może zostać wstrzymany lub wycofany.

 


  Sklep
  Loga
  3
  4
  Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
  Kontakt
  Masz pytania? Chętnie pomożemy.
  Fairbee Sp. z o.o.
  ul. Świętokrzyska 30/63
  00-116 Warszawa
  zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.