Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

MARKERY

W katalogu produktowym sklepu Fairbee możecie Państwo znaleźć kompletny wybór artykułów piśmienniczych, w tym markery przeznaczone do pisania po różnych powierzchniach. Oferta obejmuje warianty przeznaczone do tablic suchościeralnych, olejowe, permanentne, do CD/DVD, kredowe oraz specjalistyczne. Są to wyroby sygnowane logo uznanych producentów. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na dużą trwałość wykonanych napisów, właściwości użytkowe w pełni dopasowane do przeznaczenia oraz solidne wykonanie przy wykorzystaniu wysokogatunkowych tworzyw. Z oferowanych markerów równie chętnie korzystają wykładowcy, studenci oraz osoby prowadzące szkolenia czy spotkania biznesowe, a także artyści i specjaliści poszukujących przyborów, które sprawdzą się w wymagającym środowisku przemysłowym.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
4 MARKERY DO TABLIC DONAU D-SIGNER B. Z GĄBKĄ GRATIS - ZESTAW
FLAMASTRY MAPED COLOR'PEPS OCEAN 12 KOLORÓW
FLAMASTRY SCHNEIDER LINK-IT 16 KOLORÓW
FLAMASTRY SCHNEIDER LINK-IT 8 KOLORÓW
FOLIOPIS UNIWERSALNY SCHNEIDER MAXX 220 S
FOLIOPIS UNIWERSALNY SCHNEIDER MAXX 222 F
FOLIOPIS UNIWERSALNY SCHNEIDER MAXX 224 M
FOLIOPISY SCHNEIDER MAXX 220S 4 KOLORY
FOLIOPISY SCHNEIDER MAXX 222F 4 KOLORY
FOLIOPISY SCHNEIDER MAXX 224M 4 KOLORY
MARKER CZARNY DO BIELIZNY EDDING 8040
MARKER CZARNY DP PŁYT CD /DVD EDDING 8400
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.