Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

MARKERY

W katalogu produktowym sklepu Fairbee możecie Państwo znaleźć kompletny wybór artykułów piśmienniczych, w tym markery przeznaczone do pisania po różnych powierzchniach. Oferta obejmuje warianty przeznaczone do tablic suchościeralnych, olejowe, permanentne, do CD/DVD, kredowe oraz specjalistyczne. Są to wyroby sygnowane logo uznanych producentów. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na dużą trwałość wykonanych napisów, właściwości użytkowe w pełni dopasowane do przeznaczenia oraz solidne wykonanie przy wykorzystaniu wysokogatunkowych tworzyw. Z oferowanych markerów równie chętnie korzystają wykładowcy, studenci oraz osoby prowadzące szkolenia czy spotkania biznesowe, a także artyści i specjaliści poszukujących przyborów, które sprawdzą się w wymagającym środowisku przemysłowym.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
MARKER DO TABLIC OFFICE PRODUCTS RÓŻNE KOLORY
MARKER DO TABLIC SUCHOŚCIER. BIC VELLEDA ECOLUTIONS 1701 EKOLOGICZNY (HC)
MARKER DO TABLIC SUCHOŚCIER. DONAU D-SIGNER B
MARKER DO TABLIC SUCHOŚCIER. PENTEL MW85
MARKER PERMANENTNY BIC 2000
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103C
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103R (HC)
MARKER PERMANENTNY PENTEL N850
MARKER PERMANENTNY PENTEL N860
MARKER PERMANENTNY PILOT SCA-100
MARKER PERMANENTNY PILOT SCA-400
MARKER PERMANENTNY RYSTOR RMP1
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.