Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

PERMANENTNE

W sklepie Fairbee możecie Państwo nabyć między innymi markery permanentne w wielu wariantach kolorystycznych. Są to artykuły piśmiennicze przeznaczone do pisania na praktycznie każdej powierzchni, w tym również szkle, metalu czy tworzywach sztucznych. Jak sugeruje nazwa, napisy oraz oznaczenia wykonane przy ich pomocy cechują się imponującą trwałością i są trudnościeralne. Warto pokreślić, że tusz w oferowanych markerach permanentnych jest wolny od metali ciężkich oraz najbardziej szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. W sprzedaży mamy produkty od Donau, Bic, Edding i Pentel, przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i do celów specjalistycznych, które nie wysychają bez skuwki nawet do trzech tygodni (w zależności od konkretnej linii produktowej).
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
MARKER PERMANENTNY BIC 2000
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103C
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103R (HC)
MARKER PERMANENTNY PENTEL N850
MARKER PERMANENTNY PENTEL N860
MARKER PERMANENTNY PILOT SCA-100
MARKER PERMANENTNY PILOT SCA-400
MARKER PERMANENTNY RYSTOR RMP1
MARKER PERMANENTNY RYSTOR RMP2 CZARNY
MARKER PERNAMENTNY SNOWMAN JUMBO 600 CZARNY
MARKER PERMANENTNY BIC 2300
MARKER PERMANENTNY DONAU D-SIGNER U
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.