Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

PERMANENTNE

W sklepie Fairbee możecie Państwo nabyć między innymi markery permanentne w wielu wariantach kolorystycznych. Są to artykuły piśmiennicze przeznaczone do pisania na praktycznie każdej powierzchni, w tym również szkle, metalu czy tworzywach sztucznych. Jak sugeruje nazwa, napisy oraz oznaczenia wykonane przy ich pomocy cechują się imponującą trwałością i są trudnościeralne. Warto pokreślić, że tusz w oferowanych markerach permanentnych jest wolny od metali ciężkich oraz najbardziej szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. W sprzedaży mamy produkty od Donau, Bic, Edding i Pentel, przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i do celów specjalistycznych, które nie wysychają bez skuwki nawet do trzech tygodni (w zależności od konkretnej linii produktowej).
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
MARKER PERMANENTNY BIC 2000
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103C
MARKER PERMANENTNY GRAND GR-103R (HC)
MARKER PERMANENTNY PENTEL N850
MARKER PERMANENTNY PENTEL N860
MARKER PERMANENTNY RYSTOR RMP1
MARKER PERMANENTNY RYSTOR RMP2 CZARNY
MARKER PERNAMENTNY SNOWMAN JUMBO 600 CZARNY
MARKER PERMANENTNY BIC 2300
MARKER PERMANENTNY DONAU D-SIGNER U
MARKER PERMANENTNY EDDING 300
MARKER PERMANENTNY EDDING 330
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2023 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.