Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

BRULIONY

W tej kategorii dostępne są wysokiej jakości bruliony od uznanych producentów w różnych formatach. Brulion to od lat jeden z podstawowych elementów wyprawki szkolnej i nie tylko. Dzięki grubej, sztywnej oprawce notatki tworzy się bardzo wygodnie wszystkimi przyborami, a zawartość jest odpowiednio chroniona przed pognieceniem i podarciem. W sprzedaży mamy produkty z wysokogatunkowym papierem o gramaturze optymalnie dopasowanej do potrzeb uczniów, studentów oraz wszystkich innych osób, korzystających z brulionu jako notatnika. Oferujemy wyroby przede wszystkim w formacie A4 i A5 z różnymi wzorami okładek - z jednolitymi wybarwieniem bądź zabawnymi grafikami idealnymi dla młodszych użytkowników.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
BRULION A4 KRATKA 160 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BRULION A4 KRATKA 288 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BRULION A5 96 KARTEK KRATKA W TWARDEJ OPRAWIE
BRULION A5 KRATKA 160 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BRULION A5 LINIE 160 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BRULION B5 KRATKA 160 KARTEK. LOSOWY WZÓR OKŁADKI
BRULION LEITZ WOW A5/80K KRATKA
BRULION OXFORD TOUCH A5/96K LINIA
BRULION TOP 2000 OFFICE A5/96K KRATKA
BRULION TOP 2000 OFFICE B5/160K KRATKA
BRULION OFFICE PRODUCTS A5 KRATKA 96 KARTEK
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.