Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FLAMASTRY

W naszym sklepie nie tylko pracownicy biurowi, lecz także artyści i projektanci znajdą dla siebie wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze, w tym bogaty wybór przyborów od Carioca, Fiorello, Maped, Bic czy Stabilo. Oferujemy flamastry pojedyncze i w zestawach, a także wyroby specjalistyczne. W zdecydowanej większości są to przybory z tuszem odpornym na wysychanie i blaknięcie, wyposażone w bardzo mocną końcówkę, która nie jest podatna na rozwarstwianie. Asortyment obejmuje kilkadziesiąt kolorów, co pozwala na nieskrępowaną kreatywność na różnych powierzchniach. Oprócz papieru, zwłaszcza uzywając flamastrów specjalistycznych, można znakować także inne materiały, np. tkaniny, drewno, metal czy szkło.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
FLAMASTER SCHNEIDER LINK-IT
FLAMASTER STABILO PEN 68

FLAMASTER STABILO PEN 68

3.93 zł netto
kup teraz
FLAMASTER STABILO PEN 68 MIX 10 KOL. W OP.
FLAMASTER STABILO PEN 68 MIX 6 KOL. W OP.
FLAMASTER STABILO TRIO 2 W 1 MIX 10 KOL.
FLAMASTRY 10 KOLORÓW CARIOCA BIRELLO
FLAMASTRY 12 KOLORÓW CARIOCA BIRELLO
FLAMASTRY 12 KOLORÓW CARIOCA JOY
FLAMASTRY 12 KOLORÓW FIORELLO
FLAMASTRY 18 KOLORÓW CARIOCA JOY
FLAMASTRY 24 KOLORÓW CARIOCA JOY
FLAMASTRY 24 KOLORY CARIOCA BIRELLO
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.