Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

WODA

Zadbaj o nawodnienie organizmu w pracy

Regularne picie wody przynosi wiele korzyści. Nie tylko gasi pragnienie i pomaga utrzymać prawidłową wagę, oczyścić organizm z toksyn, czy utrzymać ładny wygląd skóry. Praca w biurze przy włączonym ogrzewaniu lub klimatyzacji sprzyja odwodnieniu. Po pewnym czasie człowiek staje się bardziej ospały i mniej wydajny. Na szczęście da się temu zapobiec! Wystarczy mieć na biurku szklankę z wodą. Kilka łyków wypijanych co jakiś czas może zdziałać cuda: zapobiec zmęczeniu oraz pozwolić ci utrzymać równy poziom energii przez cały dzień.

Odkryj pozytywne działanie wody

Przedstawiamy ofertę wód. Znajdziesz tutaj napoje gazowane oraz niegazowane w butelkach o różnych pojemnościach. W naszym sklepie dostępne są wody znanych producentów. Dzięki czemu masz pewność, że kupowane produkty cechuje najwyższa jakość. Duży wybór umożliwi ci zakup odpowiedniej ilości napoju, tak, żeby jak najlepiej zaspokoić potrzeby twoje i twoich pracowników.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 6 ocen
WODA CISOWIANKA GAZOWANA 0.5 L
WODA CISOWIANKA GAZOWANA 1.5 L
WODA CISOWIANKA NIEGAZOWANA 0.5 L
WODA CISOWIANKA NIEGAZOWANA 1.5 L
WODA KROPLA BESKIDU GAZOWANA 0.5L
WODA KROPLA BESKIDU GAZOWANA 1.5L
WODA KROPLA BESKIDU NIEGAZOWANA 0.5L
WODA NAŁĘCZOWIANKA GAZOWANA 0.5 L
WODA NAŁĘCZOWIANKA GAZOWANA 1.5 L
WODA NAŁĘCZOWIANKA NIEGAZOWANA 0.5 L
WODA NAŁĘCZOWIANKA NIEGAZOWANA 1.5 L
WODA ŻYWIEC ZDRÓJ 0.5L MOCNY GAZ
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.