Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

SPECJALISTYCZNE

Trwałe znakowanie na różnych powierzchniach - markery specjalistyczne z naszej oferty to artykuły piśmiennicze, sprawdzające się w nietypowych zastosowaniach. W sprzedaży mamy między innymi wyroby wypełnione specjalnym tuszem, który jest widoczny jedynie w świetle UV, a także z farbą plakatową, przeznaczone do pisania po praktycznie każdej powierzchni, w tym metalu, szkle czy drewnie, a także produkty sprawdzające się do oznaczania bielizny i innych tkanin. Producenci markerów specjalistycznych, z którymi współpracujemy to uznane marki, co przekłada się na wysoką jakość oraz unikalny skład wykorzystanych tuszów, dużą wydajność i imponującą trwałość. Oferta obejmuje różne kolory i grubości linii.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
MARKER DO TKANIN PENTEL NM10 CZARNY
MARKER CZARNY DO BIELIZNY EDDING 8040
MARKER Z FARBĄ PLAKATOWĄ UNI PC-5M POSCA
MARKER ZABEZPIECZAJĄCY UV EDDING 8280
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.