Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT A5

Przygotuj się do szkoły lub na zajęcia razem z firmą Fairbee. Nasz sklep internetowy ma w sprzedaży wysokiej jakości artykuły papiernicze i biurowe. Dystrybuujemy między innymi zeszyty w formacie A5, które stanowią nieodłączny element wyprawki każdego ucznia i studenta! Kategoria obejmuje dziesiątki zeszytów od uznanych producentów. Są to warianty o różnej grubości, z kartkami w kratkę, linię bądź czystymi. Papier wykorzystany do ich produkcji odznacza się gramaturą idealnie sprawdzającą się podczas tworzenia wszelkiego rodzaju ręcznych notatek za pomocą długopisów, ołówków, cienkopisów, pisaków czy piór. Mnogość dostępnych grafik to gwarancja satysfakcjonujących zakupów niezależnie od wieku!
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
ZESZYT A5 16 K. KRATKA KOLEKCJA ONE COLOR LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 16 KARTEK BUILT/4 BOYS
ZESZYT A5 16 KARTEK GŁADKI MIX WZORÓW
ZESZYT A5 32 K. GŁADKI LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 32 K. KOLOROWA LINIA LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 32 K. TRZY LINIE LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 60 K. GŁADKI LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 60 KARTEK MIX KOLORÓW
ZESZYT A5 80 K. GŁADKI LOSOWY WZÓR OKŁADKI
ZESZYT A5 KRATKA 60K ONE COLOR
ZESZYT A5 KRATKA 96K OFFICE
Zeszyt Bantex Budget A5/32k kratka
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.