Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / NOTATKI / BLOKI / BLOKI MILIMETROWE

BLOKI MILIMETROWE

W tworzeniu odręcznych, precyzyjnych wykresów czy rysunków technicznych doskonale sprawdzają się bloki milimetrowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Na każdą kartkę naniesiona została siatka z milimetrową podziałką, co zdecydowanie ułatwia zachowanie właściwych proporcji podczas rysowania. Z bloków tego typu bardzo chętnie korzystają przede wszystkim inżynierowie, specjaliści od statystyki, geografii oraz kartografii. Asortyment obejmuje artykuły wykonane z wysokogatunkowego papieru o gramaturze, która umożliwia swobodne korzystanie nie tylko z ołówków, lecz także piór czy cienkopisów. Arkusze umieszczono na grubej tekturze, dzięki czemu tworzenie zapisków i grafik jest bardzo wygodne.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
BLOK MILIMETROWY A3 20 KARTEK
BLOK MILIMETROWY A4 20 KARTEK
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.