Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

FORMAT 390x12"

Bezpieczny dla środowiska papier komputerowy w formacie 390 x 12'', czyli popularną składankę w wersji białej i różnokolorowej znajdziecie Państwo w tej części katalogu produktowego sklepu Fairbee. Jest to produkt łatwo poddający się utylizacji i recyklingowi, jako wytwarzany na specjalnych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych prezentuje bardzo korzystne parametry techniczne. Składanka produkowana jest na bazie bezdrzewnego, bezpyłowego komputerowego papieru samokopiującego. Producent gwarantuje zachowanie zdolności do kopiowania przez 5 lat, a trwałości kopii aż przez 25 lat. Na Państwa życzenie możemy wykonać dodatkowe perforacje poprzeczne oraz indywidualne nadruki na rolce, arkuszach i składance.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
SKŁADANKA KOMP. 390 X 12" 1+0 2000 SKŁADEK 60 G/M2 EMERSON
SKŁADANKA KOMP. 390 X 12" 1+1 900 SKŁADEK KOLOR NADRUK EMERSON
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2023 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.