Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł

TERMICZNE

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości wyrobów marki Emerson. Nasz sklep internetowy ma w sprzedaży pierwszorzędne artykuły papiernicze i biurowe, w tym między innymi rolki termiczne do drukarek od tego producenta dostępne we wszystkich najpopularniejszych szerokościach. Są to produkty wytwarzane ze światłoczułego papieru o wysokiej gramaturze 55 g/m2 i pakowane w termokurczliwą folię zapewniającą trwałość, estetykę oraz zachowanie wszystkich właściwości użytkowych. Dostawca gwarantuje trwałość wydruku do 6 lat. Ten parametr jest szczególnie istotny, ponieważ na oferowanych rolkach termicznych drukowane są zazwyczaj paragony, potwierdzenia płatności oraz pokwitowania, które są niezbędne przy wszelkiego rodzaju kwestiach związanych z procedurami gwarancyjnymi bądź zwrotu.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen
ROLKI TERMICZNE EMERSON 28 MM X 25 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 28 MM X 30 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 28 MM/20 M (10)
ROLKI TERMICZNE EMERSON 32 MM X 30 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 38 MM X 25 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 38 MM X 30 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 44 MM X 25 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 44 MM X 30 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 49 MM X 30 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 57 MM X 20 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 57 MM X 25 M
ROLKI TERMICZNE EMERSON 57 MM/100 M (6)
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.