Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / AKCESORIA BIUROWE / PIECZĄTKI / AKCESORIA DO PIECZĄTEK

AKCESORIA DO PIECZĄTEK

Praca w biurze, kancelarii, a także poczcie wiąże się z czesnym, wręcz ciągłym użytkowaniem pieczątek. Są one niezbędnym narzędziem służącym do stemplowania listów, faktur, a także dokumentów firmowych. Pieczątki i różnego typu stemple to jedne najczęściej wykorzystywanych akcesoriów podczas różnorakich prac biurowych. Ponadto są one wykorzystywane we wszystkich urzędach i pocztach. Pieczątki oraz stemple używane są również przez osoby decyzyjne, kierownictwo i administrację. Jednymi z najtrwalszych i najlepiej sprawdzających się pieczątek oraz stempli są te, które wymagają każdorazowego namoczenia w tuszu. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że wzór dobrze odbije się na dokumencie, czy kopercie. Należy jednak pamiętać, że pieczątki oraz stemple wymagają odpowiednich akcesoriów. Akcesoria do pieczątek i stempli to przede wszystkim poduszki, ale również tusze i napełniacze. Dostępne w sklepie eOffice Media akcesoria do pieczątek i stempli to w dużej części poduszki, które sprawdzą się do każdego rodzaju pieczątek. Są one wykonane z trwałego materiały, zabudowanego plastikową oprawą. Dostępne z naszym sklepie poduszki do pieczątek i stempli są wielokrotnego użytku. Nadają się do częstego napełniania tuszem i użytkowania.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
TUSZ NORIS 110S 25 ML

TUSZ NORIS 110S 25 ML

8.53 zł netto
kup teraz
PODUSZKA DO PIECZĄTEK DONAU NIENASĄCZONA
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9051
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9052
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9053
TUSZ NORIS 210 OLEJOWY 25 ML
TUSZOWNICA REINER DO B6 I B6K
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.