Materiały biurowe w najlepszych cenach
0 szt za 0.00 zł
do darmowej dostawy 249.00 zł
Strona główna / AKCESORIA BIUROWE / PIECZĄTKI / AKCESORIA DO PIECZĄTEK

AKCESORIA DO PIECZĄTEK

Praca w biurze, kancelarii, a także poczcie wiąże się z czesnym, wręcz ciągłym użytkowaniem pieczątek. Są one niezbędnym narzędziem służącym do stemplowania listów, faktur, a także dokumentów firmowych. Pieczątki i różnego typu stemple to jedne najczęściej wykorzystywanych akcesoriów podczas różnorakich prac biurowych. Ponadto są one wykorzystywane we wszystkich urzędach i pocztach. Pieczątki oraz stemple używane są również przez osoby decyzyjne, kierownictwo i administrację. Jednymi z najtrwalszych i najlepiej sprawdzających się pieczątek oraz stempli są te, które wymagają każdorazowego namoczenia w tuszu. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że wzór dobrze odbije się na dokumencie, czy kopercie. Należy jednak pamiętać, że pieczątki oraz stemple wymagają odpowiednich akcesoriów. Akcesoria do pieczątek i stempli to przede wszystkim poduszki, ale również tusze i napełniacze. Dostępne w sklepie eOffice Media akcesoria do pieczątek i stempli to w dużej części poduszki, które sprawdzą się do każdego rodzaju pieczątek. Są one wykonane z trwałego materiały, zabudowanego plastikową oprawą. Dostępne z naszym sklepie poduszki do pieczątek i stempli są wielokrotnego użytku. Nadają się do częstego napełniania tuszem i użytkowania.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
PODUSZKA DO PIECZĄTEK DONAU NIENASĄCZONA
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9051
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9052
PODUSZKA DO PIECZĄTEK TRODAT 9053
TUSZOWNICA REINER DO B6 I B6K
Sklep
Loga
3
4
Otrzymuj jako pierwszy najnowsze informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych - nie zwlekaj i zapisz się do newslettera TYLKO TERAZ 3% RABATU
Kontakt
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Fairbee Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
© 2024 Fairbee. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.